Wybierz ulubioną kuchnię

Lokale

Mamy już 1261 ocen lokali
i 645 opinii o lokalach

Jedzenie na telefon Lokale z największą
liczbą ocen
Lokale z największą
liczbą opinii
Lokale z kartą MENU Lokale na wesela

Wyróżnione

« Wstecz   Jesteś tutaj » Rzeszowskie smaki » Informacje › Eko rewolucja w diecie pudełkowej - SuviBox Catering Dietetyczny jako pierwszy w Rzeszowie wprowadza opakowania biodegradowalne

Eko rewolucja w diecie pudełkowej - SuviBox Catering Dietetyczny jako pierwszy w Rzeszowie wprowadza opakowania biodegradowalne

18-01-2019 | Komentarze (0)

W Cateringu Dietetycznym SuViBox od zawsze zwracamy uwagę na smak, ale również- jakość, oraz standardy produkcji. Zależy nam, aby dostarczane jedzenie było pyszne i zdrowe, podchodzimy świadomie do spraw związanych z ochroną środowiska. Z ogromną przyjemnością prezentujemy Wam totalną nowość na rynku ogólnopolskich Cateringów Dietetycznych- BIODEGRADOWALNE, EKOLOGICZNE tacki przeznaczone dla diety pudełkowej.

Tacki produkowane są z pulpy celulozowej, ziemniaczanej lub trzciny cukrowej i w całości ulegają biodegradacji. Po użyciu mogą być poddane recyklingowi- zarówno jako produkt organiczny jak i tektura papierowa (pulpa celulozowa). Wnętrze opakowania zabezpiecza biolaminat. STUPROCENTOWY rozkład tacki i biolaminatu trwa zaledwie 12 tygodni bez szkody dla środowiska. Pulpa celulozowa pozyskiwana jest z drzew pochodzących z certyfikowanych upraw oznaczonych znakiem FSC Forests for AllForever.

Ze względu na wprowadzane zmiany- zdecydowaliśmy się na utworzenie drugiej linii cateringu dietetycznego- SuViBox PRO_EKO (linia dostępna przy wyborze ilości dań, w każdej diecie). Wszystkie dania w tej diecie podawane będą na beżowych, biodegradowalnych tackach.  Planowo wystartujemy z przyjmowaniem zamówień na PRO_EKO Catering Dietetyczny SuViBox od 25/01/2019.

Zmieniliśmy również dostawcę naszych standardowych, czarnych tacek do cateringu dietetycznego. Standardowe diety SuViBox podawane są obecnie w lunchboxach plastikowych typu 05 PP; jest to jeden z dwóch najbezpieczniejszych dla naszego zdrowia oraz środowiska plastików. W myśl SuViBox PRO_EKO- można wykorzystywać je wielokrotnie (idealnie nadają się jako naczynia na działki, przyjęcia; jako przejściowe doniczki do kwiatów) lub po prostu wrzucić do odpowiedniego pojemnika na odpady, gdyż są w pełni zdatne do recyklingu. Zgodnie z obecnie obowiązującymi w Polsce ustawami- każde miasto zadbać powinno o postawienie odpowiednich pojemników na odpady.

Standardowo do każdej naszej diety dodajemy małą wodę mineralną w butelce PET- by szerzyć ideę zdrowego picia wody. Pozostawiamy ją w domyślnym wyborze diety linii standardowej; ale jeśli chcesz być bardziej eko- daj nam znać, nie będziemy dokładać ich do Twoich paczek. W linii PRO_EKO nie będziemy dodawać dodatkowej wody mineralnej.

Bądź z nami PRO_EKO!

Dzięki  naszemu doświadczeniu w gastronomii (firma istnieje na rynku od 2010 roku); osiągnęliśmy maksymalne standardy wykorzystania zasobów kuchni i idziemy z duchem less waste. Kierujemy się myślą, by marnować jak najmniej jedzenia i generować jak najmniej odpadów. Jesteśmy to w stanie osiągnąć głównie dzięki Wam! Im dłuższe zamówienia na catering dietetyczny składacie- tym lepiej jesteśmy w stanie zaplanować produkcję. Dlatego mamy nadzieję, że lepiej zrozumiecie możliwość składania zamówień do 9:00 na dzień przed planowaną dostawą. Pozwala nam to na wyliczenie co do grama ilości jedzenia przed obróbką oraz po niej. Efekt? Mniej nadwyżek produkcji! Co więcej, dzięki używaniu metody Sous Vide- mięsa, warzywa czy ryby – nie tracą swojej objętości, zachowują ważne dla zdrowia witaminy i mikroelementy, oznacza to, że wspólna dbałość o środowisko w prostej linii przekłada się na dbałość o Wasze zdrowie.

 

Zobacz wizytówkę lokalu

SuviBox Catering Dietetyczny

Catering Kuchnia: Włoska, Polska, Grecka,

5,0/5

Podziel się ze znajomymi:

Wasze opinie

Dodaj opinię
Nikt jeszcze nie wypowiedział się na temat tego artykułu

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.