Wybierz ulubioną kuchnię

Lokale

Mamy już 1275 ocen lokali
i 656 opinii o lokalach

Jedzenie na telefon Lokale z największą
liczbą ocen
Lokale z największą
liczbą opinii
Lokale z kartą MENU Lokale na wesela

« Wstecz   Jesteś tutaj » Rzeszowskie smaki » Informacje › Zlot foodtrucków w Rzeszowie przełożony

Zlot foodtrucków w Rzeszowie przełożony

21-10-2020 | Komentarze (0)

„Niestety w związku z wprowadzonymi obostrzeniami zmuszeni zostaliśmy do zmiany terminu zlotu food trucków w Millenium Hall.” – informują organizatorzy wydarzenia pn. Foodpark. Miłośnicy ulicznego jedzenia będą musieli poczekać do marca przyszłego roku.

Zlot foodtrucków pn. Foodpark, miał odbyć się w dniach 23 – 25 października br. Organziatorzy oprócz zlotu ciężarówek z jedzeniem zaplanowali również szereg atrakcji dla całych rodzin oraz strefę browarów rzemieślniczych. Niestety, podobnie jak w przypadku wielu innych wydarzeń, pandemia pokrzyżowała plany. Wydarzenie zostało przełożone na początek wiosny przyszłego roku.

„W związku z wprowadzonymi obostrzeniami, zmuszeni jesteśmy przenieść planowany na najbliższy weekend FoodPark Millenium Hall na nowy termin, tj. 19 - 21 marca 2021. Aktualna sytuacja nie pozwala nam na organizację eventu w sposób zapewniający Wam pełen komfort przy jednoczesnym spełnieniu wymogów sanitarnych, a na tym zależy nam najbardziej. – informuje na stronie wydarzenia organizator.

 

 

Podziel się ze znajomymi:

Wasze opinie

Dodaj opinię
Nikt jeszcze nie wypowiedział się na temat tego artykułu

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.