Wybierz ulubioną kuchnię

Lokale

Mamy już 1275 ocen lokali
i 656 opinii o lokalach

Jedzenie na telefon Lokale z największą
liczbą ocen
Lokale z największą
liczbą opinii
Lokale z kartą MENU Lokale na wesela

« Wstecz   Jesteś tutaj » Rzeszowskie smaki » Informacje › Rusza 3-dniowe święto piwa na rzeszowskim Rynku

Rusza 3-dniowe święto piwa na rzeszowskim Rynku

23-07-2021 | Komentarze (0)

W piątek na rynku w Rzeszowie rozpoczyna się Rzeszowski Festiwal Piwa, który potrwa do niedzieli. W tym roku degustację piw rzemieślniczych umili muzyka - każdego dnia festiwalu, na scenie przy ratuszu, wystąpi inny artysta.

O godz. 16:00, na rzeszowskim Rynku, rozpocznie się wielkie, 3-dniowe święto piwa. Rzeszowski Festiwal Piwa odbędzie się już po raz 5. - Gwarantujemy znakomitą, trzydniową zabawę z doskonałym piwem rzemieślniczym w samym centrum miasta! – informują organizatorzy wydarzenia. Ideą festiwalu niezmiennie jest pokazanie bogactwa polskiej sceny craftowej oraz piwnego profilu Rzeszowa i Podkarpacia.

Miłośnicy złotego trunku, poszukujący nowych smaków, będą mieli sposobność skorzystać z oferty 14 wystawców, których stoiska staną na płycie rynku. Do Rzeszowa przyjadą: Browar Dziki Wschód, Browar Pinta, Browar Raduga, Browar Spółdzielczy, Browar Lasowiak, Browar Berhet, Browar Dukla, Browar Tarnobrzeg, Browar Challenger, Browar Perun, Browar Łańcut, Browar Brokreacja, Browar Piwo z Żuka oraz Browar Browarka.

Godziny otwarcia:

- 23.07.2021 piątek, w godz. 16:00 – 00:00

- 24.07.2021 sobota, w godz. 12:00 – 00:00

- 25.07.2021 niedziela, w godz. 12:00 – 22:00

Piwo i muzyka

W tym roku degustację piw rzemieślniczych umili muzyka - każdego dnia festiwalu, na scenie przy ratuszu, wystąpi inny artysta. W piątek na festiwalowej scenie zagra grupa Fever (start: 20:30). W sobotę usłyszymy Patryka Mateję z zespołem (start: 20:30). W ostatni dzień festiwalu, o godz. 19:0 zaśpiewa Dominika Kobiałka, a akompaniował jej będzie gitarzysta Kuba Szturm.

Podziel się ze znajomymi:

Wasze opinie

Dodaj opinię
Nikt jeszcze nie wypowiedział się na temat tego artykułu

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.